P170NPD-QC15BR500K
P170NPD-QC15BR500K BI Technologies / TT Electronics
P170-3235567.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Potentiometers 1/10W 500K Ohms 20% 17mm ROTARY POT
на замовлення 1849 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P170NPD-QC15BR500K Виробник : TT Electronics/BI P170.pdf Description: POT 500K OHM 1/10W PLASTIC LIN