P1812-104J
P1812-104J Delevan
page67_p1812.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 100UH 180MA 4.32OHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.32Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 238mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 180 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 180MA 4.32OHM SM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.32Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 238mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 180 mA.
Інші пропозиції P1812-104J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-104J P1812-104J Виробник : API Delevan P1812-4397.pdf Power Inductors - SMD 100uH 5% 4.32ohm Molded SMT Inductor