P1812-104K
P1812-104K API Delevan
page67_p1812.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor Power Unshielded Wirewound 100uH 10% 1KHz Ferrite 0.18A 4.32Ohm DCR 1812 T/R
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 180MA 4.32OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 4.32Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 238mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 180 mA.
Інші пропозиції P1812-104K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-104K P1812-104K Виробник : API Delevan Inc. page67_p1812.pdf Description: FIXED IND 100UH 180MA 4.32OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 4.32Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 238mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 180 mA
товару немає в наявності
P1812-104K P1812-104K Виробник : API Delevan P1812-4397.pdf Fixed Inductors 100uH 10%
P1812-104K P1812-104K Виробник : Delevan page67_p1812-3359708.pdf Power Inductors - SMD 100uH 10%