P1812-182J
P1812-182J API Delevan Inc.
P1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8UH 900MA 240 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.8uH 5% 1KHz Ferrite 0.9A 0.24Ohm DCR 1812 T/R.
Інші пропозиції P1812-182J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-182J P1812-182J Виробник : API Delevan page67_p1812.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 1.8uH 5% 1KHz Ferrite 0.9A 0.24Ohm DCR 1812 T/R
товару немає в наявності
P1812-182J P1812-182J Виробник : Delevan page67_p1812-3359708.pdf Power Inductors - SMD 1.8uH 5% .24ohm Molded SMT Inductor