P1812-183H
P1812-183H API Delevan
page67_p1812.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor Power Unshielded Wirewound 18uH 3% 1KHz Ferrite 0.4A 0.875Ohm DCR 1812 T/R
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 400MA 875MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±3%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 875mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 614mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Інші пропозиції P1812-183H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-183H P1812-183H Виробник : API Delevan Inc. page67_p1812.pdf Description: FIXED IND 18UH 400MA 875MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 875mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 614mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 400 mA
товару немає в наявності
P1812-183H P1812-183H Виробник : API Delevan P1812-4397.pdf Power Inductors - SMD 18uH 3% .875ohm Molded SMT Inductor
P1812-183H P1812-183H Виробник : Delevan page67_p1812-3359708.pdf Power Inductors - SMD 18uH 3% .875ohm Molded SMT Inductor