P1812-273G
P1812-273G API Delevan
page67_p1812.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor Power Unshielded Wirewound 27uH 2% 1KHz Ferrite 0.33A 1.404Ohm DCR 1812 T/R
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 330MA 1.404OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.404Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 465mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 330 mA.
Інші пропозиції P1812-273G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-273G P1812-273G Виробник : Delevan page67_p1812.pdf Description: FIXED IND 27UH 330MA 1.404OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.404Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 465mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 330 mA
товару немає в наявності
P1812-273G P1812-273G Виробник : API Delevan P1812-4397.pdf Power Inductors - SMD 27uH 2% 1.404ohm Molded SMT Inductor