P1812-392H
P1812-392H API Delevan Inc.
P1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 700MA 347 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.9uH 3% 1KHz Ferrite 0.7A 0.347Ohm DCR 1812 T/R.
Інші пропозиції P1812-392H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-392H P1812-392H Виробник : API Delevan page67_p1812.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 3.9uH 3% 1KHz Ferrite 0.7A 0.347Ohm DCR 1812 T/R
товару немає в наявності
P1812-392H P1812-392H Виробник : API Delevan P1812-4397.pdf Fixed Inductors 3.9uH 3% .347ohm Molded SMT Inductor
товару немає в наявності
P1812-392H P1812-392H Виробник : Delevan page67_p1812.pdf Power Inductors - SMD 3.9uH 3% .347ohm Molded SMT Inductor