P1812-472H
P1812-472H Delevan
page67_p1812.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 4.7UH 650MA 401MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 401mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.131A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 650MA 401MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±3%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 401mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.131A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.
Інші пропозиції P1812-472H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-472H P1812-472H Виробник : Delevan page67_p1812.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH 3% .401ohm Molded SMT Inductor