P1812-473K
P1812-473K Delevan
page67_p1812.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 47UH 260MA 2.064OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.064Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 366mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 260 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 260MA 2.064OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.064Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 366mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 260 mA.
Інші пропозиції P1812-473K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-473K P1812-473K Виробник : Delevan page67_p1812.pdf Power Inductors - SMD 47uH 10%