P1812-562G
P1812-562G Delevan
page67_p1812.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 5.6UH 650MA 437MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 437mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.06A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 650MA 437MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 437mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.06A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.
Інші пропозиції P1812-562G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-562G P1812-562G Виробник : API Delevan P1812-4397.pdf Power Inductors - SMD 5.6uH 2% .437ohm Molded SMT Inductor