P1812-683K
P1812-683K API Delevan Inc.
P1812.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 68UH 220MA 3.408 OHM
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P1812-683K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812-683K P1812-683K Виробник : API Delevan Inc. P1812.pdf Description: FIXED IND 68UH 220MA 3.408 OHM
на замовлення 5 шт:
товару немає в наявності
P1812-683K P1812-683K Виробник : API Delevan P1812-4397.pdf Fixed Inductors 68uH 10%
товару немає в наявності
P1812-683K P1812-683K Виробник : Delevan page67_p1812.pdf Power Inductors - SMD 68uH 10%