P1812R-102K
P1812R-102K API Delevan
P1812-4397.pdf
Виробник: API Delevan
Power Inductors - SMD 1.0uH 10%
на замовлення 532 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 1.05A 113 MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 113mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.4A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 1.05 A.
Інші пропозиції P1812R-102K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812R-102K Виробник : API page67_p1812.pdf SMD
на замовлення 86200 шт:
P1812R-102K P1812R-102K Виробник : Delevan page67_p1812.pdf Description: FIXED IND 1UH 1.05A 113 MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 113mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.4A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.05 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1812
Part Status: Active
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.05 A
товару немає в наявності
P1812R-102K P1812R-102K Виробник : Delevan page67_p1812.pdf Power Inductors - SMD 1.0uH 10%