Продукція > DELEVAN > P1812R-103K
P1812R-103K
P1812R-103K Delevan
page67_p1812.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 10UH 550MA 608MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 608mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 772mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Supplier Device Package: 1812
Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 550 mA
на замовлення 174 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 550MA 608MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 608mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 772mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Supplier Device Package: 1812, Height - Seated (Max): 0.134" (3.40mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 550 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812R-103K P1812R-103K Виробник : API Delevan P1812-4397.pdf Power Inductors - SMD 10uH 10%
на замовлення 1374 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
P1812R-103K P1812R-103K Виробник : API Delevan page67_p1812.pdf Inductor Power Unshielded Wirewound 10uH 10% 1KHz Ferrite 0.55A 0.608Ohm DCR 1812 T/R
товару немає в наявності
P1812R-103K P1812R-103K Виробник : Delevan page67_p1812.pdf Description: FIXED IND 10UH 550MA 608MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1812
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 550 mA
товару немає в наявності
P1812R-103K P1812R-103K Виробник : Delevan page67_p1812.pdf Power Inductors - SMD 10uH 10%