Продукція > DELEVAN > P1812R-183K
P1812R-183K
P1812R-183K Delevan
page67_p1812.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - SMD 18uH 10%
на замовлення 900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 400MA 875 MOHM.
Інші пропозиції P1812R-183K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P1812R-183K P1812R-183K Виробник : API Delevan P1812-4397.pdf Fixed Inductors 18uH 10%
на замовлення 500 шт:
P1812R-183K P1812R-183K Виробник : API Delevan Inc. P1812.pdf Description: FIXED IND 18UH 400MA 875 MOHM