P2000BTL
P2000BTL Diotec Semiconductor
p2000atl.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Diode Switching 100V 20A 2-Pin Case P-600 Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 100V 20A P600, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 1.5 µs, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 20A, Supplier Device Package: P600, Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 20 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 100 V.
Інші пропозиції P2000BTL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P2000BTL P2000BTL Виробник : Diotec Semiconductor p2000atl.pdf Description: DIODE GEN PURP 100V 20A P600
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 1.5 µs
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 20A
Supplier Device Package: P600
Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 20 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 100 V
товару немає в наявності
P2000BTL P2000BTL Виробник : Diotec Semiconductor AG p2000atl.pdf Description: Diode, P600, 100V, 20A
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Technology: Standard
Supplier Device Package: P-600
P2000BTL P2000BTL Виробник : Diotec Semiconductor p2000atl.pdf Rectifiers Diode, P600, 100V, 20A