P2004NLT
P2004NLT Pulse Electronics
Volta_1%262_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 200NH 15A 0.56 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.276" L x 0.255" W (7.01mm x 6.48mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.56mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 16.8A
Height - Seated (Max): 0.125" (3.18mm)
Part Status: Active
Inductance: 200 nH
Current Rating (Amps): 15 A
на замовлення 1124 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 200NH 15A 0.56 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.276" L x 0.255" W (7.01mm x 6.48mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.56mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 16.8A, Height - Seated (Max): 0.125" (3.18mm), Part Status: Active, Inductance: 200 nH, Current Rating (Amps): 15 A.
Інші пропозиції P2004NLT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P2004NLT Volta_1%262_Series.pdf
на замовлення 566 шт:
P2004NLT P2004NLT Виробник : Pulse Electronics Volta_1%262_Series.pdf Description: FIXED IND 200NH 15A 0.56 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Part Status: Active
Inductance: 200 nH
Current Rating (Amps): 15 A