Продукція > VISHAY > P2010E2003FNT
P2010E2003FNT
P2010E2003FNT Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 2010 200K Ohm 1% 1W ±25ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук