Продукція > VISHAY > P2010H1001FNT
P2010H1001FNT
P2010H1001FNT Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 2010 1K Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук