Продукція > VISHAY > P2010H40R2BBT
P2010H40R2BBT
P2010H40R2BBT Vishay
p.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film 2010 40.2 Ohm 0.1% 1W ±50ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R
Написати відгук