P2010H6492FBTA
P2010H6492FBTA Vishay Sfernice
p.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: P 2010 H 6492 F B TR100
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm)
Resistance: 64.9 kOhms
Написати відгук
Description: P 2010 H 6492 F B TR100, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm), Resistance: 64.9 kOhms.
Інші пропозиції P2010H6492FBTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P2010H6492FBTA P2010H6492FBTA Виробник : Vishay p.pdf Thin Film Resistors - SMD P 2010 H 6492 F B TR100
товару немає в наявності