P260S-D2BF3CB10K
P260S-D2BF3CB10K BI Technologies (TT electronics)
p260_261.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Conductive Plastic POT 10K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6.35mm (46.4 X 13.3 X 12.7mm) Pin Panel Mount/Through Hole Box/Tray
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR, Resistance (Ohms): 10k, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±10%, Features: Sealed, Packaging: Tray, Adjustment Type: Side Adjustment, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: PC Pins, Bushing Thread: 3/8-32, Actuator Length: 0.787" (20.00mm), Actuator Type: Flatted, Built in Switch: Rotary, SPDT, Actuator Diameter: 0.250" (6.35mm), Resistive Material: Conductive Plastic, Taper: Linear, Rotation: 295°, Number of Gangs: 2, Number of Turns: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P260S-D2BF3CB10K Виробник : TT Electronics/BI P260_261.pdf Description: POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Resistance (Ohms): 10k
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Termination Style: PC Pins
Bushing Thread: 3/8-32
Actuator Length: 0.787" (20.00mm)
Actuator Type: Flatted
Built in Switch: Rotary, SPDT
Actuator Diameter: 0.250" (6.35mm)
Resistive Material: Conductive Plastic
Taper: Linear
Rotation: 295°
Number of Gangs: 2
Number of Turns: 1
товару немає в наявності
P260S-D2BF3CB10K P260S-D2BF3CB10K Виробник : BI Technologies / TT Electronics P260_261-3223159.pdf Potentiometers 12.7mm Square Panel Potentiometer