P260T-D1AF1CB10K
P260T-D1AF1CB10K BI Technologies (TT electronics)
p260_261.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Conductive Plastic POT 10K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6.35mm (12.7 X 28.6mm) Solder Lug Panel Mount
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук