P2P-382612
P2P-382612 New Age Enclosures
view?usp=drive_open
Виробник: New Age Enclosures
Description: CASE PC TRANS RED 3.82"LX2.64"W
Packaging: Bag
Color: Translucent - Red
Size / Dimension: 3.822" L x 2.642" W (97.09mm x 67.11mm)
Material: Polycarbonate (PC)
Height: 1.246" (31.65mm)
Design: Hand Held, Cover Included
Container Type: Case
Area (L x W): 10.1in² (65cm²)
Platform: Raspberry Pi 3
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CASE PC TRANS RED 3.82"LX2.64"W, Packaging: Bag, Color: Translucent - Red, Size / Dimension: 3.822" L x 2.642" W (97.09mm x 67.11mm), Material: Polycarbonate (PC), Height: 1.246" (31.65mm), Design: Hand Held, Cover Included, Container Type: Case, Area (L x W): 10.1in² (65cm²), Platform: Raspberry Pi 3, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P2P-382612 P2P-382612 Виробник : New Age Enclosures view?usp=drive_open Enclosures for Single Board Computing Raspberry Pi3 Enclosure 3.8 x 2.6 x 1.2 inch - Dark Red, Semi-Transparent