Продукція > VISHAY SFERNICE > P2TC0805D5002LNTA
P2TC0805D5002LNTA
P2TC0805D5002LNTA Vishay Sfernice
p2tc.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: P2TC0805 2PPM/C 50K 0,01% N TA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.01%
Features: Anti-Sulfur
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: ±2ppm/°C
Size / Dimension: 0.075" L x 0.050" W (1.91mm x 1.27mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.025" (0.63mm)
Part Status: Active
Resistance: 50 kOhms
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - P2TC0805D5002LNTA - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 50 kohm, ± 0.01%, 200 mW, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 200mW, Widerstandstyp: Hohe Genauigkeit, Widerstand: 50kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 0.01%, Temperaturkoeffizient: ± 2ppm/°C, Produktlänge: 1.91mm, euEccn: NLR, Produktpalette: P2TC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 150V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.27mm, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±0.01%
Features: Anti-Sulfur
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0805
Part Status: Active
Resistance: 50 kOhms
на замовлення 266 шт:
Кількість Ціна
P2TC0805D5002LNTA P2TC0805D5002LNTA Виробник : Vishay / Sfernice p2tc.pdf Thin Film Resistors - SMD 50Kohms .01% 2ppm
на замовлення 26 шт:
P2TC0805D5002LNTA P2TC0805D5002LNTA Виробник : VISHAY p2tc.pdf Description: VISHAY - P2TC0805D5002LNTA - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 50 kohm, ± 0.01%, 200 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 200mW
Widerstandstyp: Hohe Genauigkeit
Widerstand: 50kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 0.01%
Temperaturkoeffizient: ± 2ppm/°C
Produktlänge: 1.91mm
euEccn: NLR
Produktpalette: P2TC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 150V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.27mm
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 110 шт:
P2TC0805D5002LNTA P2TC0805D5002LNTA Виробник : Vishay p2tc.pdf Thin Film Resistors - SMD 50Kohms .01% 2ppm