Продукція > P35 > P3500SARP
P3500SARP
littelfuse_sidactor_do_214_datasheet.pdf.pdf
Виробник:
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис P3500SARP
Description: THYRISTOR 320V 150A DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Capacitance: 35pF, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 1, Voltage - Breakover: 400V, Voltage - Off State: 320V, Voltage - On State: 4 V, Supplier Device Package: DO-214AA, Current - Hold (Ih): 150 mA, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 45 A, Current - Peak Pulse (8/20µs): 150 A.
Інші пропозиції P3500SARP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3500SARP P3500SARP Виробник : Littelfuse Inc. littelfuse_sidactor_do_214_datasheet.pdf.pdf Description: THYRISTOR 320V 150A DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Capacitance: 35pF
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 1
Voltage - Breakover: 400V
Voltage - Off State: 320V
Voltage - On State: 4 V
Supplier Device Package: DO-214AA
Current - Hold (Ih): 150 mA
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 45 A
Current - Peak Pulse (8/20µs): 150 A