P3519-394J
P3519-394J Delevan
p3519.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 390UH 170MA 10.3OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 10.3Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 220mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 390 µH
Current Rating (Amps): 170 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 390UH 170MA 10.3OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 10.3Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 220mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Inductance: 390 µH, Current Rating (Amps): 170 mA.
Інші пропозиції P3519-394J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519-394J Виробник : API Delevan apidelevan_apin_s_a0006140087_1-1990996.pdf Common Mode Chokes / Filters Surface Mount, High Current Power Inductors, 390 uH , +/- 5%
товару немає в наявності
P3519-394J Виробник : Delevan p3519-3359691.pdf Common Mode Chokes / Filters Surface Mount, High Current Power Inductors, 390 uH , +/- 5%