P3519-821K
P3519-821K Delevan
p3519.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 820NH 3.16A 30 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 30mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4.77A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 820 nH
Current Rating (Amps): 3.16 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 820NH 3.16A 30 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 30mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4.77A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Inductance: 820 nH, Current Rating (Amps): 3.16 A.