Продукція > DELEVAN > P3519R-101K
P3519R-101K
P3519R-101K Delevan
3519.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - SMD 0.10uH 0.01 Ohms 5.35A 10%
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-101K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-101K P3519R-101K Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 100NH 5.3A 10 MOHM SMD
на замовлення 179 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
на замовлення 179 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-101K P3519R-101K Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 0.10uH 0.01 Ohms 5.35A 10%