P3519R-103J
P3519R-103J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 1.06A 264 MOHM
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-103J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-103J P3519R-103J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.06A 264 MOHM
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-103J P3519R-103J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 10uH 0.264 Ohms 1.057A 5%