Продукція > DELEVAN > P3519R-105J
P3519R-105J
P3519R-105J Delevan
3519.pdf
Виробник: Delevan
Power Inductors - SMD 1000uH 26.747 Ohms 0.105A 5%
на замовлення 88 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-105J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-105J P3519R-105J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 1MH 105MA 26.74 OHM
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-105J P3519R-105J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 1000uH 26.747 Ohms 0.105A 5%