P3519R-122J
P3519R-122J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 2.87A 36 MOHM
на замовлення 180 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-122J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-122J P3519R-122J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 2.87A 36 MOHM
на замовлення 180 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-122J P3519R-122J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 1.2uH 0.036 Ohms 2.875A 5%