P3519R-123J
P3519R-123J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12UH 1.01A 289 MOHM
на замовлення 177 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-123J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-123J P3519R-123J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 12UH 1.01A 289 MOHM
на замовлення 177 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-123J P3519R-123J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 12uH 0.289 Ohms 1.01A 5%