P3519R-125J
P3519R-125J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.2MH 100MA 29.30 OHM
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-125J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-125J P3519R-125J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 1.2MH 100MA 29.30 OHM
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-125J P3519R-125J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 1200uH 29.3 Ohms 0.1A 5%