P3519R-151K
P3519R-151K API Delevan
p3519-3359709.pdf
Виробник: API Delevan
Power Inductors - SMD 0.15uH 0.013 Ohms 4.834A 10%
на замовлення 71 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-151K P3519R-151K Виробник : Delevan P3519.pdf Power Inductors - SMD 0.15uH 0.013 Ohms 4.834A 10%
на замовлення 71 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
P3519R-151K P3519R-151K Виробник : API Delevan Inc. P3519.pdf Description: FIXED IND 150NH 4.83A 13MOHM SMD
товару немає в наявності