P3519R-152J
P3519R-152J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 2.71A 40 MOHM
на замовлення 170 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-152J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-152J P3519R-152J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 2.71A 40 MOHM
на замовлення 170 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-152J P3519R-152J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 1.5uH 0.04 Ohms 2.719A 5%