P3519R-153J
P3519R-153J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 955MA 323 MOHM
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-153J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-153J P3519R-153J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 15UH 955MA 323 MOHM
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-153J P3519R-153J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 15uH 0.323 Ohms 0.955A 5%