P3519R-155J
P3519R-155J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5MH 95MA 32.75 OHM
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1500uH 32.758 Ohms 0.095A 5%.
Інші пропозиції P3519R-155J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-155J P3519R-155J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 1.5MH 95MA 32.75 OHM
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-155J P3519R-155J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 1500uH 32.758 Ohms 0.095A 5%