P3519R-181K
P3519R-181K API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 180NH 4.61A 14 MOHM
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Power Inductors - SMD 0.18uH 0.014 Ohms 4.619A 10%.
Інші пропозиції P3519R-181K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-181K P3519R-181K Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 180NH 4.61A 14 MOHM
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-181K P3519R-181K Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 0.18uH 0.014 Ohms 4.619A 10%
товару немає в наявності
P3519R-181K P3519R-181K Виробник : Delevan p3519-3359709.pdf Power Inductors - SMD 0.18uH 0.014 Ohms 4.619A 10%