P3519R-183J
P3519R-183J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 913MA 354 MOHM
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-183J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-183J P3519R-183J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 18UH 913MA 354 MOHM
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-183J P3519R-183J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 18uH 0.354 Ohms 0.913A 5%