P3519R-185J
P3519R-185J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.8MH 91MA 35.88 OHM
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 1800uH 35.885 Ohms 0.091A 5%.
Інші пропозиції P3519R-185J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-185J P3519R-185J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 1.8MH 91MA 35.88 OHM
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-185J P3519R-185J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Power Inductors - SMD 1800uH 35.885 Ohms 0.091A 5%