P3519R-223J
P3519R-223J API Delevan Inc.
P3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 22UH 868MA 391 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-223J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-223J P3519R-223J Виробник : API Delevan Inc. P3519.pdf Description: FIXED IND 22UH 868MA 391 MOHM
товару немає в наявності
P3519R-223J P3519R-223J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 22uH 0.391 Ohms 0.868A 5%