P3519R-225J
P3519R-225J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.2MH 86MA 39.67 OHM
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2200uH 39.672 Ohms 0.086A 5%.
Інші пропозиції P3519R-225J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-225J P3519R-225J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 2.2MH 86MA 39.67 OHM
на замовлення 180 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-225J P3519R-225J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 2200uH 39.672 Ohms 0.086A 5%