P3519R-271K
P3519R-271K API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 270NH 3.17A 17 MOHM
на замовлення 195 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 0.27uH 0.017 Ohms 3.174A 10%.
Інші пропозиції P3519R-271K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-271K P3519R-271K Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 270NH 3.17A 17 MOHM
на замовлення 195 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-271K P3519R-271K Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 0.27uH 0.017 Ohms 3.174A 10%