P3519R-272J
P3519R-272J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 1.84A 86 MOHM
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-272J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-272J P3519R-272J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 1.84A 86 MOHM
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-272J P3519R-272J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 2.7uH 0.086 Ohms 1.848A 5%