Продукція > DELEVAN > P3519R-273J
P3519R-273J
P3519R-273J Delevan
p3519.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 27UH 825MA 433MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 433mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 830mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 27 µH
Current Rating (Amps): 825 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 27UH 825MA 433MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 433mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 830mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Inductance: 27 µH, Current Rating (Amps): 825 mA.
Інші пропозиції P3519R-273J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-273J P3519R-273J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 27uH 0.433 Ohms 0.825A 5%