P3519R-274J
P3519R-274J API Delevan Inc.
p3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 270UH 232MA 5.48OHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 5.48Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 260mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 270 µH
Current Rating (Amps): 232 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 270UH 232MA 5.48OHM SM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 5.48Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 260mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Inductance: 270 µH, Current Rating (Amps): 232 mA.
Інші пропозиції P3519R-274J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-274J P3519R-274J Виробник : API Delevan Inc. p3519.pdf Description: FIXED IND 270UH 232MA 5.48OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 270 µH
Current Rating (Amps): 232 mA
товару немає в наявності
P3519R-274J P3519R-274J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 270uH 5.481 Ohms 0.232A 5%