P3519R-331K
P3519R-331K API Delevan Inc.
P3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 330NH 3.97A 19MOHM SMD
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 0.33uH 0.019 Ohms 3.97A 10%.
Інші пропозиції P3519R-331K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-331K P3519R-331K Виробник : API Delevan Inc. P3519.pdf Description: FIXED IND 330NH 3.97A 19MOHM SMD
P3519R-331K P3519R-331K Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 0.33uH 0.019 Ohms 3.97A 10%
товару немає в наявності
P3519R-331K P3519R-331K Виробник : Delevan p3519-3359709.pdf Power Inductors - SMD 0.33uH 0.019 Ohms 3.97A 10%