P3519R-332J
P3519R-332J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.75A 95 MOHM
на замовлення 190 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-332J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-332J P3519R-332J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.75A 95 MOHM
на замовлення 190 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-332J P3519R-332J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 3.3uH 0.095 Ohms 1.758A 5%