P3519R-333J
P3519R-333J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33UH 628MA 748 MOHM
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-333J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-333J P3519R-333J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 33UH 628MA 748 MOHM
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-333J P3519R-333J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 33uH 0.748 Ohms 0.628A 5%