P3519R-392J
P3519R-392J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 1.68A 104 MOHM
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-392J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-392J P3519R-392J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 1.68A 104 MOHM
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-392J P3519R-392J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 3.9uH 0.104 Ohms 1.686A 5%